Nacházíte se:
Kontakty

PRIMASKA

Telefon: 283 013 333, 100
Email: info@primaska.cz

Nad Primaskou 1179/27
Praha 10, Strašnice
100 00

SPOLEČNOSTI PRIMASKA

Sídlo společností PRIMASKA AUDIT, a.s., PRIMASKA CONSULT, s.r.o. a PRIMASKA REAL, s.r.o. je v Praze. V Praze je též provozovna společnosti PRIMASKA KS, s.r.o., která má sídlo v Pardubicích.

Společnosti PRIMASKA AUDIT, a.s. je organizována do dvou regionálních divizí, které jsou umístěny v Praze a Ústí nad Labem. Každá divize je samostatná a může v daném regionu operativně reagovat na problémy klientů. Klient skupiny společností PRIMASKA je jednoznačně chápán jako klient skupiny PRIMASKA a nikoliv jako pouze klient regionální divize. Ředitelství skupiny společností PRIMASKA a sídlo je v Praze.

Společnosti skupiny PRIMASKA zastupují mladí perspektivní odborníci. Profesní týmy a odborné sekce vedou zkušení auditoři, účetní a daňoví specialisté. Profesionalita a vysoká úroveň odborných znalostí a zkušeností jsou požadavky, které klademe na své zaměstnance. Průběžně věnujeme značné prostředky na zvyšování jejich kvalifikace. Podnikatelskou filosofií skupiny společností PRIMASKA je poskytovat klientům služby v celém rozsahu ekonomické problematiky od účetních služeb, personálního poradenství až po daňové poradenství a auditorské služby.